Daily Archives: 16/04/2021

A do të kandidojë përsëri Shpejtim Bulliqi për kryetar të Podujevës? Ja çfarë thotë...

Në një intervistë dhënë për gazetën Blic, kryetari i Komunës së Podujevës është pyetur edhe se a do të kandidojë përsëri. Bulliqi ka thënë se...

Djali i pacientit nga Podujeva kërkon lirimin e mjekut Ibrahim Hoti

Mbrëmë është publikuar një video, në të cilën shihet se mjeku nga Podujeva, Ibrahim Hoti, refuzoi ta mjekojë një pacient me arsyetimin se e...

Ndryshimi i masave anti Covid: Vjen lajmi i papritur nga Vitia

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka folur për masat e marra nga qeveria e Kosovës për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Thotë se masat aktuale...

Drejtoria e Inspeksionit: Kemi shqiptuar 10 gjoba për mos respektim të masave anti-COVID në...

Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga Covid-19 ka mbajtur takim, në të cilin ka diskutuar për...

Policia e Podujevës: Pas ndërmarrjes së masave të fundit anti-COVID, kemi shqiptuar 334 gjoba

Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga Covid-19 ka mbajtur takim, në të cilin ka diskutuar për...

Komuna e Podujevës: Aktualisht janë tre nxënës të infektuar me Covid-19 dhe 11 mësimdhënës

Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga Covid-19 ka mbajtur takim, në të cilin ka diskutuar për...

Në Podujevë janë 359 raste aktive me COVID, 56 persona nuk i kanë mbijetuar...

Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga Covid-19 ka mbajtur takim, në të cilin ka diskutuar për...

Shtabi Emergjent në Podujevë paralajmëron lehtësimin e masave anti-COVID

Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga Covid-19 ka mbajtur takim, në të cilin ka diskutuar për...

Ku është Ajet Potera? Komuna e Podujevës thonë se Bahri Selimi është UD i...

Sot, zyra për informim e Komunës së Podujevës ka njoftuar se Shtabi Emergjent i kësaj komune ka mbajtur takimin e saj të rregullt, transmeton...

Aksion i Policisë së Kosovës në një restorant në Podujevë, arrestohet një person

Policia e Kosovës sot ka ndërmarr një aksion në restorant në Podujevë. Në këtë aksion është arrestuar i dyshuari, B. H, mëson Indeksoline përmes burimeve. Ai...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title