Daily Archives: 15/04/2021

Podujevë: Arrestohet mjeku Ibrahim Hoti, që refuzoi t’i jap shërbime mjekësore një pacienti

Prokuroria Themelore në Prishtinë përmes një njoftimi ka bërë të ditur që mjeku nga Podujeva, Ibrahim Hoti është arrestuar nga Policia e Kosovës. Kjo erdhi...

PODUJEVË: Suspendohet nga puna mjeku Ibrahim Hoti, që refuzoi pacientin e moshuar

Drejtori i Shëndetësisë në Podujevë, Driton Veliu ka lajmëruar që mjeku, Ibrahim Hoti është suspenduar nga puna pasi refuzoi të jap shërbime shëndetësore një...

Rastet e reja me COVID në Podujevë janë nga këto vendbanime |LISTA

Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi...

Podujevë: Gjuajti me armë në Sfeçël, 19-vjeçari arrestohet nga policia

Një 19-vjeçar nga Podujeva është shoqëruar për në Polici, meqenëse kishte gjuajtur me armë në fshatin Sfeçël. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për...

Aksident trafiku në Penuh të Podujevës, përplasen mes vete një kombi-bus dhe veturë

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Penuh të Podujevës. Siç shihet në pamjet e dërguar në  adresë të IndeksOnline, një kombi...

Shumë raste sot me COVID, një i vdekur në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Njoftim me rëndësi për bujqit nga Komuna e Podujevës |Dokument

Komuna e Podujevës konkretisht drejtoria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit rural ka hapur thirrjen publike për aplikim në projektin, përkrahja me mëshqerra, njofton PodujevaPRESS.net Sipas...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title