Daily Archives: 14/04/2021

PODUJEVË: Presin fëmijët deri sa të dalin nga shkolla, por “harrojnë” se kanë bllokuar...

Tani më kur kanë filluar punimet për vazhdimin e punimeve në shesh në qytetin e Podujevës, ka bërë që një segment i rrugës “Zahir...

Njoftim i IKShPK: Raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Komuna e Podujevës publikon listën e drejtorëve dhe zv.drejtorëve të shkollave fillore dhe të...

Komuna e Podujevës kishte hapur konkurs për pranimin e 37 drejtorëve dhe pesë zëvendësdrejtorëve në shkollat fillore, të mesme të ulëta dhe të mesme...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title