Daily Archives: 10/04/2021

Kthimi i mërgimtarëve, kolona të gjata në dalje të kufirit në Merdare |PAMJE

Bashkatdhetarët që vizituan këto ditë Kosovën, duket se kanë filluar të kthehen në vendet e ndryshme ku jetojnë, njofton PodujevaPRESS.net Sot kolona kishte mbërri nga...

Lideren e pret ndeshje e vështirë në Podujevë

Kampionia në fuqi, Drita, planifikon ta mbajë kreun e tabelës në Superligën e Kosovës në futboll dhe po ashtu distancën e pikëve ndaj përcjellësve,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title