Daily Archives: 07/04/2021

ATK me njoftim për Certifikatën e të punësuarit

Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për masat e përgjithshme dhe të veçanta për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19, Administrata Tatimore e Kosovës...

Ish-eprori i lart i UÇK-së, ju drejtohet me letër publike Shoqatës së Veteranëve

Ish-eprori i lart i UÇK-së në Zonën Operative të Llapit, dhe në Trupat Mbrojtëse të Kosovës, Behram Behluli, sot ju është drejtuar me një...

KUJDES: Nga sot, u nënshtrohemi këtyre masave antiCOVID

Qeveria e Kosovës të hënën mori masa të reja kundër përhapjes së COVID-19. Prej sot do të ketë orë policore nga ora 22:00 deri...

Çerdhja për fëmijë bëhet çerdhe e qenve endacakë në Podujevë

I pafunksionalizuar ka mbetur për 20 vjet objekti që ishte paraparë për çerdhe në Komunën e Podujevës. I ndërtuar menjëherë pas luftës nga UFORK-u, ky...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title