Daily Archives: 02/04/2021

Komuna e Podujevës pranoi nga bashkatdhetari donacion në pajisje mjekësore për QKMF dhe inventar...

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, në  Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Podujevë, ka pranuar sot një donacion në pajisje mjekësore dhe...

Kusari-Lila: Së pari seanca për ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje, pastaj ajo për zgjedhjen...

Shefja e GP të VV-së, Mimoza Kusari-Lila, në një konferencë për media ka thënë se së pari është thirrur seanca e jashtëzakonshme për amandamentimin...

Këto janë procedurat për zgjedhjen e presidentit, rrezik ka edhe për zgjedhje të reja

Me një vendim të Kreysisë së LDK’së që nuk ia garanton votat e gjithë deputetëve dhe pa kurrfarë marrëveshje me PDK-në e AAK-në e...

IKShPK: Shumë raste sot në Podujevë, një i vdekur nga COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Nëse e shihni këtë grua lajmërojeni Policinë, kërkohet për mashtrim

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar...

VV mbledh nënshkrimet, seanca e jashtëzakonshme për votimin e Presidentit mbahet sot

Lëvizja Vetëvendosje ka grumbulluar sot nënshkrimet për të thirrur seancën e jashtëzakonshme ku do të votohet për zgjedhjen e presidentit të Republikës së Kosovës. Seanca...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title