Daily Archives: 01/04/2021

A do të ketë masa të reja? Ministri Vitia jep këtë deklaratë

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia vlerëson se situata me pandeminë e koronavirusit në Kosovë është shqetësuese dhe nuk përjashton që autoritetet të ndërmarrin masa...

Njoftim me rëndësi nga Komuna e Podujevës

Komuna e Podujevës konkretisht Drejoria e Sherbimeve Publike, Mbrojtje dhe Shpetim ka lëshuar një njoftim me të cilin bënë thirrje bizneseve të kësaj komune...

Sa vota i ka të sigurta Vjosa Osmani për t’u bërë presidente? A do...

67 deputetë të Kuvendit të Kosovës, kishin votuar pro formimit të qeverisë Kurti. Të gjithë këta pritet të votojnë për zgjedhjen e Vjosa Osmanit –...

IKShPK: Numër i madh i rasteve me COVID sot në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Raporti i policisë për aksionin në Podujevë, arrestohet një i dyshuar

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se një person është arrestuar në Podujevë ndërsa janë konfiskuar edhe pajisje që të dyshuarit kanë përdorë...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title