Daily Archives: 21/02/2021

Tragjike: Vdes këmbësori që u godit nga automjeti sonte në Podujevë

Ka ndërruar jetë 67-vjeçari me iniciale V.A., i cili u godit nga një automjet sot në fshatin Shakovicë të Podujevës. Lajmin për Gazetën Sinjali e...

Rastet e reja me COVID në Podujevë janë nga këto vendbanime |LISTA|

Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi...

Përsëri raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.996 mostra të...

Ja kur pritet të shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve

Rezultatet preliminare të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit në Kosovë tashmë janë publikuar, por rezultatet përfundimtare dhe certifikimi i tyre mund të...

Isak Shabani më i votuar se Enver Hoxhaj në Podujevë |LISTA

Votat e kandidatëve për deputetë tashmë janë numëruar. Indeksonline ka arritur të siguroj listën e plotë të votave të kandidatëve të PDK-së në komunën e...

KUJDES, punimet në shesh, Komuna e Podujevës ndryshon kahjet e disa rrugëve në qytet...

Tani më kur kanë filluar punimet për vazhdimin e punimeve në shesh në qytetin e Podujevës, ka bërë që një segment i rrugës “Zahir...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title