Daily Archives: 15/02/2021

Kaq vota morën kandidatët e LDK-së në Podujevë

Në komunën e Podujevës tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të zgjedhjeve të 14 shkurtit, shkruan Indeksonline. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka...

Zhgënjehet përsëri Agim Veliu, ja sa vota ka marr në Podujevë

Në komunën e Podujevës tashmë ka përfunduar numërimi i të gjitha votave të zgjedhjeve të 14 shkurtit, shkruan Indeksonline. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka...

PODUJEVË: Sa vota mori LVV, LDK dhe PDK në qytet |LISTA

Dje janë mbajtur zgjedhjet e jashtëzakonshme në Republikën e Kosovës, ku sipas rezultateve preliminare të publikuara nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve del se ka...

PDK në Podujevë: Prej 7 mijë vota që kishte në 2019, tani ka rënë...

Pas humbjes në zgjedhjet e fundit lokale, LDK edhe kësaj here ka humbur bindshëm në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare që kanë përfunduar dje, njofton...

PODUJEVË: Prej 15 mijë vota që kishte LDK në 2019, tani ka rënë në...

Pas humbjes në zgjedhjet e fundit lokale, LDK edhe kësaj here ka humbur bindshëm në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare që kanë përfunduar dje, njofton...

A do të jap edhe Agim Veliu dorëheqje nga kryetari i LDK-së në Podujevë?!

Pas debaklit që pësojë Agim Veliu në Podujevë, ku u mund nga Lëvizja Vetëvendosje, me të madhe janë shtuar zërat brenda LDK-së të cilët...

Raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.040 mostra të...

Ky është rezultati i partive politike në Podujevë |Rezultatet

Pas humbjes në zgjedhjet e fundit lokale, LDK edhe kësaj here ka humbur bindshëm në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare që kanë përfunduar dje, njofton...

E konfirmon Isa Mustafa: Kam dhënë dorëheqje

Kryetari i LDK-së e ka konfirmuar se ka dhënë dorëeqje, pas humbjes së thellë të partisë së tij në zgjedhjet e 14 shkurtit. Mustafa e...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title