Daily Archives: 02/02/2021

Njoftim për mërgatën, ja si duhet ta dërgoni pakon me fletëvotim në adresë të...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se ka filluar periudha e votimit përmes postës ka filluar sot dhe përfundon më 12 shkurt. KQZ-ja po ashtu...

Sondazhi i fundit: VV-ja 51.3%, LDK 15.5%, PDK 13.2%, AAK 5.5%,

Gazetari Baton Haxhiu ka prezantuar sondazhim më të ri të bërë nga Albanian Post, shkruan Gazeta Blic. VV-ja 51.3%, LDK 15.5%, PDK 13.2%, AAK 5.5% ndërsa Nisma se kalon...

Nuk u kontaktuan me telefon, ky është rekomandimi i KQZ’së për mbi 37 mijë...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke mbajtur mbledhjen e radhës. Nga Sekretariati i KQZ’së është propozuar që të regjistrohen si votues jashtë vendit edhe 37...

Liqeni i Batllavës i ndotur nga mbeturinat |PAMJE

Liqeni i Batllavës edhe pse shfrytëzohet për ujë të pijshëm dhe po ashtu për frekuentimin e qytetarëve kryesisht gjatë sezonit veror, ai është ndotur...

Besnik Bislimi publikon sondazhin e radhës për Mitrovicë, Vushtrri e Kastriot: VV në epërsi...

Besnik Bislimi nga Vetëvendosje në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një sondazh të realizuar në Komunën e Vushtrrisë dhe të Mitrovicës. Ai...

PODUJEVË: E bëri gruan për spital, arrestohet nga policia

Në Sibofc të Podujevës, ka ndodhur një rast i dhunës në famijle. Një burrë është arrestuar me dyshimet për rrahjen e gruas. Ankuesja femër...

Sot më pak raste me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.615 mostra të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title