Arkiva Vjetore 2021

Valmir Veliu zgjedhet sportisti i vitit në Podujevë

0
Komuna e Podujevës ka organizuar manifestimin tradicional të fundvitit, zgjedhjen e Sportistit të Vitit, ku u nderuan me mirënjohje sportistë, klube dhe punëtorë sportivë...

Cili është kryetar i degës së LDK-së në Podujevë?! Agim Veliu e Ekrem Hyseni...

0
Humbja e zgjedhjeve nacionale të 14 shkurtit dhe ato lokale të muajit tetor duket se kanë sjell mjaft probleme për LDK-në në Podujevë, njofton...

Ish kryetari i PDK-së në Podujevë reagon pas zgjedhjes se kryesuesit Hilmi Hoxha

0
Ish kryetari i degës së PDK-së në Podujevë Naim Fetahu ka reaguar përmes një statusi në facebook pas zgjedhjes së kryesuesit nga radhët e...

Ekrem Hyseni reagon pas zgjedhjes se kryesuesit Hilmi Hoxha

0
Ish kandidati për kryetar të Podujevës nga LDK-ja Ekrem Hyseni ka reaguar përmes një statusi në facebook pas zgjedhjes së kryesuesit nga radhët e...

Përqarje në AAK-në e Podujevës, ja çfarë shkruan asamblesiti i kësaj partie

0
Dega e AAK-së në Podujevë vazhdon të ketë probleme të brendshme, njofton PodujevaPRESS. Sot pas zgjedhjes së kryesuesit nga radhët e PDK-së ka reaguar...

Hilmi Hoxha nga PDK zgjedhet kryesues i kuvendit të komunës së Podujevës

0
Kuvendi i komunës së Podujevës, ka vazhduar sot punimet e seancës së ndërprerë dje, për zgjedhjen e kryesuesit të kuvendit, të cilën e udhëhoqi...

Pas 21 vite LDK-ja në Podujevë përfundimisht në opozitë, pozitën e kryesuesit tani e...

0
Hilmi Hoxha nga PDK zgjedhet kryesues i kuvendit të komunës së Podujevës Kuvendi i komunës së Podujevës, ka vazhduar sot punimet e seancës së ndërprerë...

Buzhala i KEDS-it, tregon se a do të ketë nesër reduktime

0
Zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala ka njoftuar se edhe nesër do të ketë reduktime të energjisë elektrike në Kosovë.Sipas Buzhalës për këtë kanë marrë...

Mimoza Stublla-Abdullahu bëri betimin sot si asamblesite në Kuvendin Komunal të Podujevës

0
Kuvendi i komunës së Podujevës mbajti mbledhjen e radhës, njofton PodujevaPRESS.net Punimet e seancës, edhe këtë radhë siç parashihet me rregullore, i udhëhoqi anëtari më...

Pas dështimit të zgjedhjes së kryesuesit ky është njoftimi i fundit nga Komuna e...

0
Kuvendi i komunës së Podujevës mbajti mbledhjen e radhës, njofton PodujevaPRESS.net Punimet e seancës, edhe këtë radhë siç parashihet me rregullore, i udhëhoqi anëtari më...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title