Daily Archives: 18/10/2020

PODUJEVË: Punime nga KEDS, nesër pa rrymë deri 8 orë do të mbesin këto...

Kompania e shpërndarjes së rrymës, KEDS, ka njoftuar se për shkak të punimeve nesër do të ketë ndërprerje në disa lokalitete. Koha më e gjatë...

​Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të vijojë të mbetet me kushte të qëndrueshme meteorologjike, si rrjedhojë e masave stabile të ajrit...

17 rastet me COVID-19 në Podujevë janë nga këto vendbanime |LISTA

Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi...

Rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Podujevë, kaq është numri për sot

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 869 mostra të...

Hyrja me vetura në Prishtinë do të bëhet me pagesë, thotë Shpend Ahmeti

Në katër anët e kryeqytetit, të gjitha automjetet që vijnë nga vendet e tjera, do të duhet të paguajnë hyrjen. Komuna po planifikion që në...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title