Daily Archives: 08/09/2020

PODUJEVË: Të mërkurën mbahet mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës

Ju njoftojmë se më 09.09.2020 (e mërkurë) në orën 10:00, në sallën e kuvendit, në ndërtesën e vjetër  mbahet mbledhja e rregullt e Kuvendit...

Nga këto vendbanime janë rastet e reja me COVID-19 në Podujevë (LISTA)

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me  metodën RT-PCR dhe në laboratoret private, janë testuar gjithsej 481 mostra...

Raste të reja me COVID-19 në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me  metodën RT-PCR dhe në laboratoret private, janë testuar gjithsej 481 mostra...

97 raste të reja me COVID-19,139 të shëruar

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me  metodën RT-PCR dhe në laboratoret private, janë testuar gjithsej 481 mostra...

Ja si pritet të nis viti i ri shkollor

Viti i ri shkollor 2020/2021 pritet të nis në dy faza. Më 14 shtator pritet të nis mësimi për parashkollorët, klasat 1, 2, 3,...

Agim Veliu godet Vjosa Osmanin: Nuk mbahet mend kërcimi i kryetarit të Parlamentit në...

Nënkryetari i LDK’së e Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu e ka goditur sot kryeparlamentaren Vjosa Osmani përmes një shkrimi në Facebook, një...

Zemaj takohet me Veliun: Flasin përsëri për funksionalizimin e Spitalit të Podujevës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka pritur sot në takim ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu me të cilin kanë diskutuar për funksionalizimin...

Prokurime të planifikuara dhe të parealizuara në Komunën e Podujevës

Komuna e Podujevës ka ngecje në realizim të plotë të planifikimit të prokurimit si dhe në transparencë të aktiviteteve të prokurimit, është gjetur në...